قوانین و مقررات

گروه شیپ وی ضمن پایبندی کامل به معیارهای اخلاقی ، فرهنگی و شئونات اسلامی جامعه ایران و با سرلوحه قرار دادن قوانین جاری پستی و گمرکی جمهوری اسلامی ایران ، همچنین قوانین تجارت الکترونیک و با در نظر گرفتن قوانین رعایت حقوق مصرف کننده ایرانی اقدام به خرید و پرداخت ارزی از وب سایت های خارجی می نماید.

 

گروه شیپ وی براساس قانون پولی و بانکی کشور، ضمن شناخت و پایبندی کامل به قانون مبارزه با پول‌شویی و همچنین مقررات ناظر بر عملیات ارزی کشور ، خرید شما مشتریان گرامی را انجام میدهد.

 

گروه شیپ وی پس از ثبت سفارش مشتریان در وب سایت ، در صورت عدم مغایرت کالای درخواستی با قوانین جاری کشور ، با در نظرگرفتن قیمت ارز ، هزینه حمل و نقل ، هزینه ترخیص ، گمرکی(در صورت عدم ارسال مستقیم کالا از طریق پست به آدرس مشتری در ایران) ، بیمه ، کارمزد  محاسبه و اقدام به صدور پیش فاکتور و ارسال ، به پست الکترونیک مشتریان می نماید. در این پیش فاکتور ضمن درج تعداد ، نوع ، وزن یا ابعاد ،قمیت نهایی ،مدت زمان تحویل نیز ذکر شده است. پس از پرداخت کامل و یا علی الحساب مشتری سفارش آنها طی حدکثر ۷۲ ساعت در وب سایت های خارجی ثبت و پرداخت و به آدرس یکی از دفاتر خود در خارج کشور ارسال می نماید.

 

کالای های مورد نظر پس از آن از طریق حمل نقل هوایی ، پستی  ، کاملا قانونی به کشور وارد کرده و پس از آن از طریق پست داخلی همراه با بیمه اقدام به ارسال برای مشتریان می نماید. و یا به صورت مستقیم از طریق پست از خارج کشور به آدرس مشتریان ارسال می نماید. در این مرحله نیز مشتریانی که پرداخت علل حساب داشته اند باید اقدام به تکمیل وجه نمایند.

 

تحویل سفارش با توجه به مبدا آن و نحوه ارسال و مدت زمان تحویل فروشنده کالا معمولا از ۷ تا ۶۰ روز کاری زمان می برد. که زمان تحویل کالای درخواستی مشتریان پس از بررسی در پیش فاکتور اعلام میگردد.

 

صد در صد ضمانت ،  این امر به این معناست که در صورت مفقود شدن و یا آسیب فیزیکی کالا ،بدون قيد و شرط ،سفارش شما مجدد با هزینه این گروه خریداری می گردد و یا وجه پرداختی به طور کامل بازگشت داده خواهد شد.

 

گروه شیپ وی تنها به نمایندگی مشتریان اقدام به خرید از سایت انتخابی آنها می نماید . در صورت مغایرت و بد عهدی فروشنده مسئولیتی متوجه آن نخواهد بود . اما در حد توان تمام تلاش خود را برای احقاق حقوق مشتری به کار خواهد بست.

 

 برگشت وجه پرداختی سفارش در صورت انصراف از خرید تنها تا قبل از سفارش از فروشگاه های خارجی امکان پذیر است .

 

در صورت بروز مشکل به خاطر اشتباه بودن آدرس پستی مسئولیت آن بر عهده مشتری می باشد.

 

پیش فاکتور صادر شده جهت پرداخت با توجه به نواسان قیمت ارز تنها  تا ۷۲ ساعت معتبر خواهد بود.

جهت کاهش هزینه ها در کالا های حجیم احتمال ارسال کالا بدون بسته بندی اصلی وجود دارد ، در صورت نیاز به بسته بندی اصلی لطفا در هنگام سفارش اعلام نمایید ، تا وزن حجمی کالا بر اساس بسته بندی اصلی محاسبه گردد. همچنین احتمال باز شدن پلمب پک کالا در هر یک از مراحل حمل و نقل ، ترخیص وجود دارد .

رضایت مندی صد در صدی مشتریان این گروه گواه پایبندی کامل به این فرایند می باشد.